Fugante Epoxy h2o 2k H2O 2 K-Формула епоксидно-модифікованої двокомпонентної водної емульсії для швів від 1-10 мм. Використовується для склеювання та затирання звичайної плитки і керамічної плитки від 1-10 мм. При гарній хімічної стійкості, якщо є верхні нагрівальні елементи, рекомендується використовувати epoxy h2o 2k складовою системи. Підходить в середовищах з використанням в цивільних цілях і комерційних басейнах.
TVOC після 3 днів Нижче 25 мкг / м3 і 28 днів нижче 3 мкг / м3


Затирка Flash 2k - Гібридна система на основі полісечовини і  синтетичних смол. Двокомпонентна без розчинників, використовується для склеювання і заповнення швів протягом дуже короткого часу.
 Виготовлена Епоксі-модифікована двокомпонентна рідина для змішування з інертним наповнювачем кварцовим піском.
Використовується для склеювання та затирання керамічної плитки, де потрібна хімічна і механічна міцність поверхні.
Завдяки цій формулі, цемент забезпечує адекватну стійкість до кислот і хімічних речовин. Керамічне покриття має стійкість до агресивних речовин в повному обсязі. Виконує захист від зносу в будівництві і на виробничих підприємствах.
Може також застосовуватися за допомогою спеціальної розливної машини в рідкому вигляді з використовуючи пневматичний пістолет.
Підходить для приклеювання керамічної плитки шляхом підкладки через заповнення швів в промисловості, кухонь, фабриках, лабораторіях, пивоварних заводах, очисних спорудах, складах, винних заводах, басейнах, в харчовій промисловості, виробництві напоїв, паперу, шкіри і тканини, а так само в хімічній промисловості, приміщення для навантаження-батарей і молокозаводах. В останньому випадку, якщо середовище особливо агресивне доступні відповідні формули