100% Твердий епоксид.
Fugante Epoxy 2k епоксидна затирка швів. Модифіковані двокомпонентні епоксидні рідини без розчинників. Рідина для змішування з відповідним інертним наповнювачем - зерном кварцу. Використовується для склеювання і заповнення швів керамічної плитки з високою хімічною і механічною стійкістю.
TVOC через 3 дні ПРИ 50 мкг / м3 і через 28 днів Нижче 10 г / м3

Epoxy 2k поксидна затирка для швів з швидким засиханням.
Модифікований двокомпонентний епоксид без розчинників. Змішана з відповідним інертним наповнювачем -кварцом і використовується для швидкого склеювання і заповнення швів на керамічній плитці, де потрібна «практика стриманість». Також вона створює хімічну, механічну і термічну стійкості на поверхні.

Flex 2 K - Затирка матеріалу. Пігментовані двохкомпонентні спеціальні еластомери, модифіковані без розчинників, підходять для ущільнення структурних швів на тротуарах або залізобетонних конструкціях.
Хімічно стійка епоксидна затирка для з'єднання швів. Модифікований двокомпонентний епоксид без розчинників. Змішана з відповідним інертним наповнювачем -кварцом і Використовується для склеювання, затирки звичайної плитки і керамічної плитки, що вимагає високої хімічної, механічної і термічної стійкості на покритих поверхнях.
Епоксидна

Хімічно стійка епоксидна затирка швів. Двокомпонентна рідина без розчинників. Епоксид - Модифікований двокомпонентний епоксид без розчинників. Змішана з відповідним інертним наповнювачем -кварцом і використовується для склеювання та затирання плитки, яка вимагає високу хімічну, термічну і механічну стійкості на поверхні.

Цемент при цій формулі забезпечує адекватну стійкість до кислот і хімічних речовин, а керамічне покриття має стійкість до агресивних речовин і може виконати захист від зносу в будівництві і на виробничих підприємствах.
Може також застосовуватися за допомогою спеціальної розливної машини в рідкому вигляді з використовуючи пневматичний пістолет.
Підходить для приклеювання керамічної плитки шляхом підкладки через заповнення швів в промисловості, кухонь, фабриках, лабораторіях, пивоварних заводах, очисних спорудах, складах, винних заводах, басейнах, в харчовій промисловості, виробництві напоїв, паперу, шкіри і тканини, а так само в хімічній промисловості, приміщення для навантаження-батарей і молокозаводах. В останньому випадку, якщо середовище особливо агресивне доступні відповідні формули