Продукти: Грунтовка Aggrappante Пава 100, реформа А-Пава 72, Pavatekno 2 без розчинників. Використовуються для реалізації ін'єкцій / ущільнень, консолідації на дерев'яні матеріали і тому підходить для використання в домашніх умовах, а також у приміщеннях для зберігання і переробки продуктів харчування, підходять для викортстання в середовищах охорони здоров'я.
Крім того, ці формули були розроблені для конкретної мети у співпраці з Університетом Падуї та дослідницьким центром кафедри органічної хімії, Університет Ка 'Фоскарі Венеції.
У зв'язку з цим, міцність на стиск, а також його модуль пружності були належним чином призначені для того, щоб ефективно підтримувати поведінку деревного матеріалу (балки, підлог, брусів і т.д.). При впливі розтягуючих напружень внаслідок вигину, формула смоли з невиправдано високою міцністю на стиск призведе до фізичного навантаження при розміщенні на дерев'яному матеріалі "більш гнучким" і, звичайно, піддається навантаженню натягу.
З іншого боку, «продуктивність» у вище згаданих смол в значній мірі гарантовано і більш ніж достатньо для використання за призначенням.
Смоляні системи були розроблені з можливістю діяти на реологічні можливості (наприклад загусники і тиксотропні), таким чином, щоб досягти оптимальної кінцевої в'язкості.