Рецептури, що використовуються для просочення стінок за умови феномена зростання капілярної вологи повинен мати здатність зворотного меніска води. Цей розворот здійснюється тільки тому, що волога не може змочувати стінки капілярів.
Це явище засноване на принципі, де висота підйому води в капілярної трубці залежить від поверхневого натягу, присутнього на поверхні самого капіляра. Хороший осушувач повітря повинен бути зроблений таким чином, щоб вироблялося значне зниження поверхневого натягу і проникаючи глибоко в секцію всієї кладки і гідрофобізує оброблені поверхні.
Спосіб вирішення
Режим дій кладки стін готують шляхом видалення штукатурки на висоту близько 40 см над рівнем підлоги, таким чином створюється бар'єр для вологи. У стіні робиться ряд отворів, кожне з яких приблизно 10-18 мм в діаметрі, з інтервалом 10-20 см один від одного, висота 5-15 см горизонтально (чи вертикально) над поверхнею землі або підлоги і вище. Залежно від типу цегляної кладки, змінюється розташування отворів:
• Для цегляної кладки отвори будуть пробурені безпосередньо на них.
• Для змішаної кам'яної кладки в отвори будуть просвердлені зі сполучному.
Тиск уприскування
Ця система полягає у введенні в усередині в стінах PAVAREL або PAVAREL ECO 64, які вводяться при низькому тиску. Використання тиску, помітно, полегшує висилку з порів воду, сприяє проникненню гідрофобних складів.
Проведемо свердління отворів в безпосередній близькості від областей нашої діяльності. Потім зробимо отвори фіксованих (за допомогою вилок розширення) сопел, з'єднаних з насосною системою за допомогою гнучких шлангів.
Композицію вводили в цегляну кладку при тиску близько 5-7 атмосфер. Залежно від типу втручання, час вприскування зазвичай коливається від однієї до кількох хвилин.
Обробка виконується шляхом чергування ін'єкцій буріння. Таким чином обробляються секції стінки і глибина композиції збільшується. Воно працює у відхиленні просочення у все більш глибоких секціях.
Ця процедура дозволяє проколоти кладку не тільки з одного боку, а й з обох сторін з тенденцією горизонтальної, вертикальної або похилої.
Використання системи на основі розчинників Pavarelі Pavarel H2O
Наші лабораторії розробили нову систему Pavarel ECO 64.
При укладанні різних заходів можна приступити до перевірки такої області, шляхом проведення обстежень з цифровими гігрометрами в поєднанні з інфрачервоною технікою термографії, де зіставляються всі області втручання і розслідування їх ефективності, після чого виходить тестовий звіт для тестування кваліфікованим фахівцем для гарантії роботи.
Продукція:
- Pavarel
  Водовідштовхувальна пропитка, спеціальна формула зроблена для зникнення вологи, вона являє собою міцне перешкоду для проникнення дощової води і вологи зі стін.
 Не перешкоджає повітропроникності.
  Pavarel-Еко64
Прозорий продукт з низьким впливом на навколишнє середовище.
Водовідштовхувальн пропитка являє собою міцну перешкоду для довгострокового проникнення дощової води і вологи зі стін.
Не перешкоджає повітропроникності.
- Дуже швидка сушка.
- Перламутровий (водовідштовхувальним) ефект з'являється через кілька годин після застосування.
- Стійкість до зношування, старіння, заморожування / відтавання і т.д.
- Pavarel h2o
Водовідштовхувальна пропитка являє собою міцну перешкоду для довгострокового проникнення дощової води і вологи зі стін, не перешкоджає повітропроникності.
- Pavaseal W
Двокомпонентна смола розроблена для швидкого розширення з високою реакційною здатністю в присутності вологи.

Для отримання технічних даних, будь ласка зв'яжіться з нашими офісами.