Обробка швів

Підлоги з переривчастим полімерним покриттям через наявність виїмок і цементно-піщаних стяжок з різними функціями. Вони можуть бути декількох типів, але це, в основному: статичні і динамічні шви Ви повинні добре знати ці шви, тому що, будучи слабким місцем основи, вони повинні усуватися до нанесення смоли.

Класифікація швів

- Компенсуючі шви

Робляться відразу після наливки підлоги, щоб уникнути зазорів через відрив, і не мають спеціальної функції після дозрівання бетону. Ці статичні шви. Їх можна впізнати по правильній сітці

на поверхні з осередками 3 м х 3 м - 5 м х 5 м.

Будівельний шов

Розмежовує добову наливку і включає всю товщину підлоги самої наливки. Як і в попередні, також є статичними, незважаючи на те, що їх об'єднують з розширювальними швами; вони не мають специфічної функції після дозрівання бетону.

Розширювальні шви

Ці шви гарантують рух структури в результаті зміни температури. Залежно від розміру прольотів вони навіть можуть переміщатися на кілька сантиметрів, тому вони повинні бути закриті механічними швами або покриті плівкою, заклепаних з одного боку і вільної з іншого. Їх легко впізнати, так як є фактичним перериванням споруди .

Ізоляційні шви

Обмежує вертикальні або фундаментні структурні елементи від рівня підлоги, такі як піластри або підстави верстатів, і повинні гарантувати вертикальні і торсіонні рухи. З причини того, що біля них не дозволяється інтенсивний рух у зв'язку з наявністю цих перешкод, їх можна закрити еластомерним герметиком.

Шви

Шви на підлозі вирізаються спеціальною машиною для нарізки швів після нанесення покриття, ретельно очищаються пилососом. Включення спеціального шовного дна відповідного ширині нарізки шва розміру і вміщеного на потрібну глибину. Після накладення ізоляційної стрічки герметик маскується полімерною стрічкою Pavaflex / E або Pavaflex Mono.

Кожухи

Укладання пружного периметрального кожуха за допомогою Pavaflex

Монодіапазон в середньому бл. 3,0 мм, підходить для з'єднання підлоги і стін без формування кута, де може скупчуватися грязь.