Мета:

Підлоги з переривчастим, персоналізованим фарбуванням, стійкі до ударів, стирання, непроникні на поверхні для помірно агресивних масел і рідин, підходять для важких колісних транспортних засобів, нековзкі. Товщина 4-8 мм. (Змінна)

Опис циклу

Підготовка опорної бази.
Нанесення підготовчого ущільнюючого шару (2).
Подальше нанесення шару адгезивної грунтовки двухкомпонентної суміші (3).
Потім нанести пігментовану синтетичну смолу (4) на свіжоукладену суміш. Коли підлога затвердіє, нанести додатковий шар тієї ж суміші (5) на часткового вологу поверхню; потім нанести прозорий склад для захисту покриття (6).

Рішення 1: Стандартний цикл

  1. Бетон (основа)
  2. Consol Pava 25 - двокомпонентний епоксид для пропиточного ущільнення для промислових підлог з ефектом крейдування або з невеликим вмістом цементного кварцу
  3. Клей Pava 100 - двокомпонентний епоксид без розчинника з високою  здатністю до змочування
  4. Pavanatur - полімерна модифікована рідка двухкомпонентная суміш з високою  здатністю до змочування для товстої  синтетичної підлоги для нових робочих місць або відновлення естетичних-декоративного характеристик, без розчинника
  5. Pavaglass - прозорий двокомпонентний епоксид без розчинника


 

Необхідні характеристики:

пилонепроникний, водонепроникний, стійкий до зношування, стирання, ударів, забруднення, корекція площинності

Зовнішній вигляд:

Однорідний, без кавітації і тріщин.

Призначення:

Підлога в приміщеннях з активним використанням підйомних транспортних засобів, приміщення для виробництва і переробки їжі, бойні, заводи з виробництва холодного м'яса, сироварні заводи, хімічна промисловість, шкіряні заводи, фарбувальні фабрики, промислові підлоги, склади, майстерні, бази МТС, етажерочні склади, супермаркети, холодильні склади, холодильні камери, виробничі підприємства, пакувальні підприємства, відкриті і підземні автостоянки, тераси, сходи, хімічні заводи, ремонт старих плиткових підлог і т.д.

Характеристики: