Покриття, сертифіковані для контакту з харчовими продуктами.
Формула ALBICOAT CL використовується протягом багатьох років в Італії і в багатьох країнах за кордоном (Чилі, США, Франція) були розроблені ​​ароматичні аміни (похідні від бісфенолу F), фталати і нонілфенол.
Крім того використовується сировина яка включена в список речовин, які дозволені Європейським та італійським законами.
ALBICOAT CL також відповідає за обмеження, які передбачені в правилах використання і характеру міграції з'єднань і епоксидних похідних (ЗНАКОМ, BFDGE і Noge), у зв'язку з токсикологічною небезпекою попадання в їжу.
 Дотримання СД 21/03/73 дисципліни контролю гігієни упаковки, тари та посуду, призначених для контакту з харчовими продуктами, або для особистого користування, з поправками (транспозиція 82/711 / EEC, 85/572 / EEC, 90/128 / EEC і подальшими доповненнями, 2002/72 / EEC) і для всіх речовин, в яких присутня 3% оцтова кислоти і водний розчин при 10% teanolo тобто вино, пиво, оливкове масло і рослинна в цілому, питна вода, зернові і т.д.
Загальні тести міграції проводилися в умовах часу, температури і рідини. Імітатор вказано відповідно до DM 21.03.73 та ss.m.ni (див. Статтю 6 Постанови ЄС N: 1935/2004), воно дало сприятливий результат.
Спектрофотометричне сканування моделювання рідин (відповідно до DM 21/03/73 і ss.mi.ni) має не менше 95% оптичної передачі в порівнянні з базовою лінією. В матеріалі відсутня міграція барвників.
У зв'язку з конкретною міграцією тестування повинні відповідати обмеженням встановлені чинним законодавством (DM 21.03.73 та ss.mi.ni) Регламент ЄС 1895/2005 встановлює конкретне обмеження міграції на суму знак. Знаком Н2О і BADGE.2H2O і на суму BADGE.HCI, BADGE.2HCI і BADGE.H2O.HCI.
Зазначене Положення забороняє використання BFDGE і Noge.
На закінчення, матеріал в умовах випробування може контактувати з харчовими продуктами і також зберігати органолептичні характеристики продуктів.