Полімерні покриття

Термін еластомер - природні або синтетичні речовини, які стійкідо пружних деформацій. Які можуть розтягуватися до розмірів, у багато разів більших за початкові, а також повертатися до вихідного розміру, після зняття навантаження.
Еластомери, полімери (полімерні покриття) і діляться на два основні класи:
• Термопластичні еластомери
• Термореактивні еластомери.
Термопластичні еластомери, представлені на ринку, як правило сополімери постірола і бутадієну, поліолефіни і складних поліефірів. Після затвердіння, якщо довести до температури склування, можуть бути змінені, модульовані.
Термореактивні еластомери виробляються шляхом з'єднання, різних полімерів за допомогою хімічних реакцій в системах бі-компонента.


Продукція
- Pavaflex моно
Однокомпонентний поліуретановий герметик середній модуль пружності, можна перефарбовувати.
Застосовується для герметизації стиків ущільнення / виводу промислових підлог, стиків фасаду, тріщин навіть при наявності слабких хімічних речовин, що підлягають дрібним рухом
Підходить для цивільних і промислових об'єктів.В харчовій галузі в механічній та будівельній промисловості.

- Pavaflex / E
 Двокомпонентна пігментована смола. Модифікована зі спеціальним еластомером без розчинників.
 Покриття для підлог, бетонних конструкцій, резервуарів (водопостачання, система відведення каналізаційні води.), Сталеві конструкції, схильні до механічного стрессу.Хорошая хімічна стійкість до кислот і лугів до розбавлених насичених вуглеводнів.

- ПАВА еластик 570
Двокомпонентний, модифікований з еластомером, без розчинників з низьким модулем пружності.
Підходить для герметизації швів. Не підлягає для надмірного руху структури, і важких вантажих перевезень.

- Epotar Пава ТС2
Сформульовано на основі синтетичних смол, модифікованих за допомогою спеціальних еластомерів якості фракції дистилювання.
З відповідним герметиком підходить для герметизації тріщин на бетонних, і асфальтобетонних. Також підходить в якості смоли як покриття в водоочисних та очисних спорудах.
Стійкий: прямий контакт з морською водою і водними розчинами не дуже агресивними.


- ПАВА Joint 1000
Двокомпонентна, модифікована полісечовина з еластомерами, без розчинників. Низький модуль пружності еластичні оболонки з значною гнучкістю, для асфальтоукладки: будівельні шви або структурні. Висока стійкість до тріщин, навіть коли субстрат піддають структурної напруженості.

- Ultrapol Пава
Двокомпонентний поліуретан з спеціальними протизношувальними присадками. Стійкий до У.Ф.с мінімальним індексом пожовтіння.
Для покриття на зовнішніх поверхнях, як остаточний шар, цикли епоксидні і епоксиднополіуретанові.

.