Мета:

Товстошарове покриття (навіть в 10-15 см), створює наповнення, зчеплення, зберігаючи високий рівень прозорості та достатній блиск, робить акцент на використану основу чи її елементи. Додавання флуоресціюючих порошків, перламутровий ефект, натуральна глина, люмінесцентні і фосфоресцентні пігменти дозволяють створити незліченну кількість варіантів, що задовольняють творчу фантазію художника.Не містять розчинників, стійкі до відриву і прості в застосуванні.

Опис циклу

Підготовка основиНанести адгезійну грунтовку.Нанести прозору двокомпонентну смолу Pavaglass UV потрібної товщини.Для захисту покриття можна нанести спеціальний захисний віск.Для збереження естетичного вигляду цей воскової шар повинен регулярно оновлюватися в залежності від використання покриття.

 

 

 

Необхідні характеристики:

пилонепроникність, водонепроникність, стійкість до абразивного впливу, до несильних ударів і екологічно чистий.

Призначення:

Демонстраційні зали, виставки, магазини, ярмарки, торгові центри, житлові будинки, офіси, кафе, бари, ресторани, готелі, дискотеки, автосалони та / або дилерські салони, подарункові вироби, панелі, столи, дзеркала, картини, прилавки, столи для кафе і барів, кухонні стільниці і т.д.

Характеристики: