• Відливки зі смоли - декоративні унікальні ефекти

  • Предмети - творчість і натхнення

  • Покриття ззовні - еластичність і водонепроникність

  • Басейни і аквапарки - хімічна стійкість і однорідність кольору

  • Дизайн і інтер'єр стін - декоративні покриття, легкі в обслуговувані

  • Сухий камінь - міцні і неслизькі

  • Велодром і велосипедні доріжки

  • Дорожні знаки - для високої міцності

Промислові покриття

 150.000 квадратних метрів промислової площі, 240.000 кв.м гідроізоляції, систем водопостачання та каналізацій. 190000 кв.м. захисного покриття для залізобетонних і металевих конструкцій. Усього кілька цифр, щоб отримати уявлення про більш, ніж 35-ти річний досвід в галузі створення смоляних покриттів. 

Ми зробили водонепроникні, консолідовані покриття, захистили величезну кількість структур, навчилися вирішувати поставлені задачі з належною гнучкістю, контролюючи постійно потреби моніторингу, а також внесли правильні коригування для досягнення оптимального результату.

У рішенні проблем, ринок дав нам можливість набути навичок необхідних для структурування компанії оптимальним чином. Отже, для того, щоб оперативно реагувати на кожне замовлення, як у виробництві (з невпинним прагненням до поліпшення продукції на ринку і розробці нового), так і у використанні остаточної реалізації інноваційних прикладних технологій, і в підготовці професійних фахівців.

Зокрема, компанія прийняла зобов'язання щодо збереження екогології. Накопичено великий досвід в області покриттів для харчової галузі і постійно зростає потреба ринку в цьому напрямку. Цей пошук був орієнтований в галузі дослідження і тестування компонентів еко і біосумісності, виготовлених з природної сировини, яке можна використовувати в будь-якому середовищі і на будь-який смак.

Наш досвід і пошук - це безперервний моніторинг ринку, поліпшення якості, обслуговування і увага до потреб замовника, особливостями якого є допомога при будь-якій потребі і безпека будь-якої галузі.


 

Синтетичний Каталог

Інженерний каталог

Брошури Харчова-Вино